TONER GHOST WHITE – Ekonomicky výhodná volba pro bílý tisk

TONER GHOST WHITE – Ekonomicky výhodná volba pro bílý tisk
Jakub Dubec - 18. 9. 2017 , sekce: Nažehlování

Ekonomicky výhodná volba pro bílý tisk se jmenuje Toner Ghost White. Flexibilní použití toneru a příslušenství pro přenos toneru umožňuje dostat potisk na různé druhy podkladů bez otravného vyřezávání plotrem a separování přebytečného materiálu.

Bílý tisk pro každého

Konečně je tu ekonomicky výhodná volba pro bílý tisk. A je přitom zcela jedno, zda jde o letáky, pozvánky, dárkové balicí papíry či o plakáty – použitím toneru Ghost White můžete potisknout jak barevný, tak i černý papír. Pomocí příslušenství pro přenos toneru je kromě toho možné dostat bílé potisky na jiné různé druhy podkladů, jako je např. textil. To nejlepší na tom: Ghost je zcela normální tiskárna. To znamená, že s ní můžete provádět i běžné barevné nebo černé potisky, a že kartuši musíte vyměnit pouze pro možnost bílého tisku.

Ideální pro malé náklady

Pomocí produktů Little Ghost Bundle nebo Big Ghost Bundle a s využitím možností přenosu toneru lze vytvářet bezpočet speciálních produktů. Tisknete bílým tonerem na barevný, černý nebo také na průhledný papír či na fólii pro přenos toneru. Můžete přitom používat všechna média vhodná pro laserové tiskárny. Tisky provedené s použitím toneru Ghost White mají skvělou kvalitu a jsou neuvěřitelně haptické. Díky tomu je vůbec poprvé možné si za příznivou cenu a precizně vyrobit bílé tiskoviny svépomocí. Pomocí tiskárny Ghost lze samozřejmě tisknout i barevně.

LASER-DARK (NO-CUT) A-FOIL (PRO VÍCEBAREVNÉ DESIGNY)

U fólie pro přenos toneru Laser-Dark (No-Cut) se jedná o dvouarchový systém, pomocí něhož můžete bílé a barevné výtvory na laserové tiskárně přenášet na různé materiály. Tento systém propůjčí vašim motivům pozoruhodně brilantní barvy a zajistí nejlepší výsledky při praní. To vše bez otravného vyřezávání na řezacím plotru a separování přebytečného materiálu! Poté co jste vytiskli svůj požadovaný motiv na průhlednou fólii A, přitlačte ji na papír B. Po oddělení obou médií máte díky papíru B pokrytí bílou barvou na obrázku, což zajišťuje nejen krycí sílu na tmavých textiliích, nýbrž přispívá i k jejich odolnosti proti seprání. Motiv je kompletně zbaven přebytečného materiálu a připraven k přenesení. Specialitou u tohoto systému je, že na textil nepřenášíte pozadí. Tisk se přenese jen na těch místech, na kterých je toner. Docílíte tak velmi dobré haptiky s vlastnostmi podobnými sítotisku, jen mnohem rychleji a efektivněji.

laser-dark a-foil

FLEX-SOFT (NO-CUT) A-FOIL (PRO JEDNOBAREVNÉ DESIGNY)

U fólie Flex Soft (No-Cut) se jedná o obarvenou fólii pro přenos toneru, která umožňuje potisk různými barvami. Tisknete černě a dosáhnete bílé, metalické nebo neonové barvy bez nutnosti vyřezávat na řezacím plotru a separovat přebytečný materiál. Při použití tohoto dvouarchového systému můžete rychle a cenově výhodně využít všechny vlastnosti etablované technologie Flex. Proveďte prostě zrcadlově obrácený tisk na barevnou fólii A a přitlačte ji na krycí papír B. Oddělte pak od sebe oba archy, dokud jsou ještě horké. Nyní máte díky papíru B více pokrytí bílou barvou na obrázku, což zvyšuje nejen krycí sílu přenosu na tmavé textilie, nýbrž to rovněž přispívá k jejich odolnosti proti seprání. Motiv je kompletně zbaven přebytečného materiálu a připraven k přenesení. Specialitou u tohoto systému je, že na textil nepřenášíte pozadí. Tisk se přenese jen na těch místech, na kterých je toner. Docílíte tak velmi dobré haptiky s vlastnostmi podobnými sítotisku, jen mnohem rychleji a efektivněji.

laser-dark a-foil pro vícebarevné designy
flex-soft a-foil pro jednobarevné designy

Líbil se vám tento článek? Doporučte ho svým přátelům.

Komentáře

94 % zákazníků doporučuje náš obchod

Výhody e-shopu:

 • Rychlost dodání
 • Bezproblémové řešení problému
Ověřený zákazník, včera

Výhody e-shopu:

 • Rychlost
Ověřený zákazník, 17. 02. 2021

Výhody e-shopu:

 • Rychle, spolehlivě
Ověřený zákazník, 08. 02. 2021

Rychlost dodání, kvalita zboží

Ověřený zákazník, 02. 02. 2021

Proč nakupovat u nás

 • Nabízíme vám široký sortiment vyzkoušených produktů
 • Specializujeme se na reklamní agentury
 • Rozumíme problémům v tomto oboru
 • Všechny stroje máme opravdu skladem
 • Při potížích poskytujeme odbornou podporu
 • Postaráme se o servis i náhradní díly
 • Máme spoustu spotřebního materiálu za super ceny
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0