Co je Ghost?

Co je Ghost?
Marek Znojil - 18. 2. 2022 , sekce: Laserový tisk

Když se někoho zeptáte, co je Ghost, s největší pravděpodobností vám odpoví, že to je anglický výraz pro slovo duch. A bude mít pravdu. Ale Ghost je také německá společnost. Pojďte zjistit, čím se tato firma zabývá.

Běžně dostupné laserové tiskárny používají černou, žlutou, purpurovou a azurovou barvu. Tiskárna ale nikdy z těchto barev bílou nenamíchá. Tisk bílou sice existuje již nějakou dobu, ale nikdy nebyl dostupný pro běžné tiskárny. Až do nedávna.

Průlom nastal v roce 2015, když David M. Kandelhart přišel s řešením bílého tisku pro komerčně dostupné laserové tiskárny. Jelikož se už přes 15 let pohyboval v tiskařském oboru, založil startup s názvem Ghost a umožnil tak snadný a levný bílý tisk pro každého.

Tonery Ghost byly zpočátku dostupné jen pro laserové tiskárny HP. Ale protože společnost HP spolupracuje už od 80. let minulého století s firmou Canon na vývoji tiskových motorů, jsou tonerové kazety kompatibilní s většinou laserových tiskáren Canon. A v současné době nejen s Canon, ale také s tiskárnami značek OKI, Samsung nebo Lexmark.

Proč používat bílý toner? Odpověď je jednoduchá. Abyste vystoupili z řady a oživili svou prezentaci. S bílým tonerem můžete tisknout na černý, modrý, červený nebo přírodní papír. Můžete tak vytvořit jedinečné pozvánky, dopisy, přání nebo vytvořit originální firemní prezentaci. Bílý tisk na barevném podkladu vynikne a uděláte skvělý dojem.

Napadá vás otázka, kam dáte kazetu s bílým tonerem, když tiskárna má pouze čtyři pozice pro tonery? I toto je důmyslně promyšlené. Bílá tonerová kazeta je zaměnitelná s černou. S bílým tonerem v tiskárně budete vše, co je na obrazovce černé, tisknout bíle. Jak jednoduché, že?

Společnost Ghost však neskončila jen u bílých tonerů. Jaké další druhy tonerů nabízí a k čemu se dají použít, si můžete přečíst v našem dalším článku.

Líbil se vám tento článek? Doporučte ho svým přátelům.

Komentáře

97 % zákazníků doporučuje náš obchod

Výhody e-shopu:

  • Skvělá komunikace a rychlost
Ověřený zákazník, 29. 09. 2021

S Reklamními technologiemi jsme nikdy neměli problém. Vždy byli maximálně vstřícní, ochotní, rychlí. Občas jsme pobavení v jakých krabičkách nám zboží dorazí :) Například naposled jsem se kolegy musela zeptat, proč si objednal boty, dokud jsme krabici neotevřeli a nedošlo nám, že je to naše objednávka z Reklamních technologií :D Samozřejmě je nám jedno, zda zboží dorazí v krabici od bot, nebo v něčem jiném, hlavní je, že dorazí :) Občas když není něco zrovna na skladě a dorazí to po částech, tak si říkáme, že bychom měli napsat, aby to když tak poslali třeba až si budeme zase něco objednávat, aby se kupříkladu nepřevážel zbytečně jeden kus oblečení. Každopádně tento obchod můžeme jen doporučit :)

Ověřený zákazník, 26. 09. 2021

Vždy dodane, bezpečné zabalené. Som veľmi spokojná.

Ověřený zákazník, 22. 09. 2021

Výhody e-shopu:

  • Ochota, vstřícnost
  • Bleskové dodání
Ověřený zákazník, 22. 09. 2021

Proč nakupovat u nás

  • Nabízíme vám široký sortiment vyzkoušených produktů
  • Specializujeme se na reklamní agentury
  • Rozumíme problémům v tomto oboru
  • Všechny stroje máme opravdu skladem
  • Při potížích poskytujeme odbornou podporu
  • Postaráme se o servis i náhradní díly
  • Máme spoustu spotřebního materiálu za super ceny

Další informace

Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0