Druhy tonerů Ghost a jejich použití

Druhy tonerů Ghost a jejich použití
Marek Znojil - 18. 2. 2022 , sekce: Laserový tisk

Firma Ghost vznikla jako německý startup, který zpřístupnil bílý tisk běžným uživatelům za rozumnou cenu. Bílý toner není jediný produkt, který Ghost nabízí, a využití je opravdu široké.

Bílý toner

Bílý toner krásně působí v prezentacích na černém, hnědém nebo jakkoliv barevném papíře. Ale není potřeba zůstávat jen u tiskovin. Lze ho použít také pro potisk textilu, keramiky, skla a dalších předmětů. Stačí vyměnit černou tonerovou kazetu na bílou a vše, co je na monitoru černé, vytisknete bílé.

Tonery CMYK

Nejen bílé, ale také žluté, azurové, purpurové a samozřejmě černé tonerové kazety můžete mít od Ghostu. Vysoká výtěžnost, dlouhá životnost. to jsou hlavní výhody. Využití najdou tonery nejen při tisku dokumentů, ale také při potisku textilu, keramiky nebo skla. Díky bílému toneru se nezaleknou ani tmavého či černého podkladu.

Neonové tonery

Specialitou tonerů Ghost jsou neonové barvy. Na denním světle krásně září, v noci pod černým světlem fluoreskují. Díky těmto vlastnostem se skvěle hodí na vstupenky nebo potisk oblečení a doplňků.

Sublimační tonery

Všestrannost tonerů Ghost nezná mezí. Díky sublimačním tonerům lze potisknout i předměty z polyesteru nebo s polyesterovou vrstvou vhodnou pro sublimaci. Nejoblíbenějšími pro sublimační tisk jsou hrnky, fotorámečky, plecháčky, trička nebo podložky pod myš.

Tonery Ghost mají široké využití. Skvělé je, že vám stačí jedna tiskárna (např. Canon LBP623Cdw) a můžete tisknout dokumenty, potisknout si hrnek i černé tričko. Fantazii se meze nekladou.

Líbil se vám tento článek? Doporučte ho svým přátelům.

Komentáře

97 % zákazníků doporučuje náš obchod

Výhody e-shopu:

  • Skvělá komunikace a rychlost
Ověřený zákazník, 29. 09. 2021

S Reklamními technologiemi jsme nikdy neměli problém. Vždy byli maximálně vstřícní, ochotní, rychlí. Občas jsme pobavení v jakých krabičkách nám zboží dorazí :) Například naposled jsem se kolegy musela zeptat, proč si objednal boty, dokud jsme krabici neotevřeli a nedošlo nám, že je to naše objednávka z Reklamních technologií :D Samozřejmě je nám jedno, zda zboží dorazí v krabici od bot, nebo v něčem jiném, hlavní je, že dorazí :) Občas když není něco zrovna na skladě a dorazí to po částech, tak si říkáme, že bychom měli napsat, aby to když tak poslali třeba až si budeme zase něco objednávat, aby se kupříkladu nepřevážel zbytečně jeden kus oblečení. Každopádně tento obchod můžeme jen doporučit :)

Ověřený zákazník, 26. 09. 2021

Vždy dodane, bezpečné zabalené. Som veľmi spokojná.

Ověřený zákazník, 22. 09. 2021

Výhody e-shopu:

  • Ochota, vstřícnost
  • Bleskové dodání
Ověřený zákazník, 22. 09. 2021

Proč nakupovat u nás

  • Nabízíme vám široký sortiment vyzkoušených produktů
  • Specializujeme se na reklamní agentury
  • Rozumíme problémům v tomto oboru
  • Všechny stroje máme opravdu skladem
  • Při potížích poskytujeme odbornou podporu
  • Postaráme se o servis i náhradní díly
  • Máme spoustu spotřebního materiálu za super ceny

Další informace

Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0