Potiskněte si hrnky sami z pohodlí domova

Hrnky a další předměty, vhodné na potisk, jsou velmi oblíbené. A pustit se do realizace potisku hrnků sám je ještě lepší. Nebo si možná chcete založit vlastní firmu na prodej personalizovaných hrnků? Nebo už máte s potiskem zkušenosti, ale chcete jen vyzkoušet potisknout něco nového? Existuje tolik možností jak dát průchod svým nápadům. Tak si představte, že tohle všechno můžete realizovat v klidu z vlastního domova. Bílý toner od Ghost vám to umožní.

Hrnky, šálky, láhve, skleněné nádobí, to jsou všechno oblíbené předměty jako personalizované dárky nebo i jako dárky pro marketingové účely. Tisk malých sérií těchto předmětů s vlastním designem nevyžaduje drahé vybavení a ani nemusíte být profesionál. S bílým tonerem Ghost a přenosovými médii pro tvrdé povrchy Multitrans můžete potisknout hrnky, lahve, kovové výrobky, přímo z obývacího pokoje. Stačí vám k tomu běžná laserová tiskárna a tonerová kazeta Ghost. Vyměňte černý toner za bílý toner Ghost a můžete se do toho směle pustit.

   

Bílý toner pro každého

Společnost Ghost vyvinula bílý toner, který umožňuje tisknout bílou barvou. Bílý tisk vám otevírá spoustu možností. Můžete potisknout tmavé hrnky a nepotřebujete k tomu mnoho, stačí jen laserová tiskárna, bílý toner, přenosové fólie a lis na hrnky.

Transferový tisk s technologií Multitrans

S bílým tonerem Ghost, přenosovými fóliemi Multitrans můžete v pohodlí domova tisknout na průhledné hrnky, sklenice nebo dokonce černé hrnky. Za tímto účelem ve své laserové tiskárně vyměňte černý toner za bílý a svůj grafický návrh vytiskněte na fólii Multitrans. Vše co vidíte na obrazovce, ve svém návrhu, černé se nyní vytiskne bílé. 

Jakmile budete se svým návrhem spokojeni a pustíte se do tisku na fólii Multitrans, dalším krokem je vystřižení motivu. Vytisknutý motiv rovnoměrně obstřihněte, pro přesnější umístění a pomocí termopásky jej přichyťte na hrnek. 

pozn.: Pro potisk na tmavé hrnky obecně doporučujeme používat pouze bílý toner. Na světlé nebo průhledné povrchy můžete design doplnit i barvami, protože zde nebude design ovlivněn kontrastem s barvou pozadí.

Proces přenosu a parametry

Jakmile svůj návrh uchytíte termopáskou na hrnek, umístěte kolem něj silikonovou podložku a už vám nebrání nic v tom jej vložit do lisu na hrnky. Hrnek lisujte při teplotě 140 °C přibližně 3 minuty. Po vyjmutí z lisu musí hrnek zcela vychladnout. Po vychladnutí můžete z hrnku opatrně sejmout fólii. Doporučujeme odstranit fólii pod tekoucí studenou vodou, případně v nádobě se studenou vodou.

Potisk tmavých hrnků v domácích podmínkách je s bílým tonerem a fóliemi Multitrans velmi snadný. S bílým tonerem Ghost a dalšími druhy přenosových fólií je možné potisknout i další předměty, jako například textil, tašky, polštáře a mnoho dalšího. Je to jen na vás.

Hodnocení obchodu
4.8 807 hodnocení
Doporučuje
vse tak jak ma byt
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
  • Jako vždy OK.
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
  • dobré
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
  • široký sortiment
  • dobře popsané produkty
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
  • rychlost dodání objednaného, kvalitní materiál, přehlednost nabízeného zboží
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
Rychlost, komunikace. Pro mě nejdůležitějsí, že pomůžou se začátky a poradí.
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
Celková spokojenost
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
  • rychlost dodání
  • kvalitní servis v řešení problémů
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
Produkt, který jsme měli objednaný nebyl skladem. Byl nabídnut jiný za stejnou cenu. Delší doba dodání, ale počítali jsme s tím. Za mě spokojenost.
Ověřený zákazník heureka.cz