Instalace a nastavení řezacího programu SignCut pro plotry řady Refine EH

Instalace a nastavení řezacího programu SignCut pro plotry řady Refine EH
Jan Krupa - 16. 5. 2016 , sekce: Řezací plotry – Refine, starší verze

Jak nainstalovat a nastavit řezací program SignCut pro plotry řady Refine EH?

Licencovaný program SignCut si stáhněte ze stránek jeho výrobce. Instalační soubor spusťte a program nainstalujte. Po dokončení instalace program spusťte pomocí ikony vytvořené na ploše. Při prvním spuštění bude chtít program SignCut licenční číslo. Zakupte si roční licenci na našem webu www.reklamnitechnologie.cz. Po zakoupení licence od nás dostanete speciální Bundle kód, který je potřeba registrovat na stránkách programu SignCut.
Vyplníte formulář, do pole Bundle-code zadáte váš speciální kód. Registraci potvrdíte. Od tohoto okamžiku vám běží roční licence programu SignCut. V případě, že vám licenční kód nedorazí do patnácti minut, zkontrolujte složku Spam ve vašem emailu. Po zadání licence v programu SignCut vám program umožní další práci.

Instalace doživotní licence: V našem eshopu je dostupná i doživotní licence programu SignCut, kterou si můžete zakoupit. Licence má zaručeny aktualizace a je přenosná na jiný počítač. S doživotní licencí dostanete i USB hardwarový klíč. Bez tohoto klíče doživotní licence nebude funkční.
Licencovaný program SignCut si stáhněte ze stránek jeho výrobce. Instalační soubor spusťte a program nainstalujte. USB hardwarový klíč připojte k počítači a vyčkejte než proběhne instalace. Po instalaci USB hardwarového klíče, která proběhne automaticky, spusťte program SignCut. Program vás vyzve k zadání speciálního kódu. Speciální kód je součástí balení USB hardwarového klíče. Po zadání kódu se program aktivuje. Bez připojeného USB hardwarového klíče vám program nebude pracovat.

Nastavení programu pro plotry řady Refine EH:
Klikněte na ikonu klíče a šroubováku.

Instalace a nastavení řezacího programu SignCut pro plotry řady Refine EH
Klikněte na ikonu Locale a změňte pracovní prostředí na češtinu.

Instalace a nastavení řezacího programu SignCut pro plotry řady Refine EH

Klikněte na menu řezačka:

V menu zadejte výrobce Refine, model Refine MH/EH 721, nebo 1351. V Device zadejte port, na kterém je váš plotr instalován.

Hodnoty portu by měly být již nastavené. Pokud nejsou zadejte Baud: 9600, Handshake: Hardware. Stejné nastavení musí být zadáno na portu, na kterém je instalován váš plotr. Otevřete správce zařízení. Otevřete porty Com a LPT. Otevřete vlastnosti portu na kterém je plotr připojen a hodnoty zadejte.

Vše uložte a zavřete, restartujte počítač. Nyní je program SignCut nastaven pro práci s plotrem Refine EH.

Otevřete program SignCut. Pomocí textového editoru napište TEST, potvrďte OK

Klikněte na ikonu nůžek a poté klikněte na Výřez. Odešlete práci plotru. Než spustíte práci, ujistěte se, zda máte v plotru vloženu folii. To proto, aby jste nepoškodili ochrannou pásku plotru.

Do stroje se smí zaslat data o maximální velikost 1 MB. Větší objem dat stroj zahltí a způsobí chybovost v řezu.

Líbil se vám tento článek? Doporučte ho svým přátelům.

Komentáře

97 % zákazníků doporučuje náš obchod

Výhody e-shopu:

  • Skvělá komunikace a rychlost
Ověřený zákazník, 29. 09. 2021

S Reklamními technologiemi jsme nikdy neměli problém. Vždy byli maximálně vstřícní, ochotní, rychlí. Občas jsme pobavení v jakých krabičkách nám zboží dorazí :) Například naposled jsem se kolegy musela zeptat, proč si objednal boty, dokud jsme krabici neotevřeli a nedošlo nám, že je to naše objednávka z Reklamních technologií :D Samozřejmě je nám jedno, zda zboží dorazí v krabici od bot, nebo v něčem jiném, hlavní je, že dorazí :) Občas když není něco zrovna na skladě a dorazí to po částech, tak si říkáme, že bychom měli napsat, aby to když tak poslali třeba až si budeme zase něco objednávat, aby se kupříkladu nepřevážel zbytečně jeden kus oblečení. Každopádně tento obchod můžeme jen doporučit :)

Ověřený zákazník, 26. 09. 2021

Vždy dodane, bezpečné zabalené. Som veľmi spokojná.

Ověřený zákazník, 22. 09. 2021

Výhody e-shopu:

  • Ochota, vstřícnost
  • Bleskové dodání
Ověřený zákazník, 22. 09. 2021

Proč nakupovat u nás

  • Nabízíme vám široký sortiment vyzkoušených produktů
  • Specializujeme se na reklamní agentury
  • Rozumíme problémům v tomto oboru
  • Všechny stroje máme opravdu skladem
  • Při potížích poskytujeme odbornou podporu
  • Postaráme se o servis i náhradní díly
  • Máme spoustu spotřebního materiálu za super ceny
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0