SignCut Pro 1 - Proč se řezačka při řezání zastaví?

SignCut Pro 1 - Proč se řezačka při řezání zastaví?
Jan Krupa - 21. 7. 2017 , sekce: SignCut Pro1

Existuje mnoho věcí, které mohou způsobit problémy s komunikací mezi řezacím plotrem a počítačem. Zde jsou ty nejběžnější.

Vestavěná paměť.

Váš plotr má vestavěnou paměť, která zpracovává data předtím, než je odřízne po přijetí od programu SignCut. Někdy se tato paměť zaplní, pokud ji stroj správně nevymaže. Nevymazání způsobí, že se plotr zastaví nebo začne dělat náhodné řezy. Pokud se podaří plotru vyprázdnit vestavěnou paměť, pak se vrátí zpět k řezání nových dat, ale řez již byl zničen. V programu SignCut je nastavení, které to v některých případech řeší. Toto nastavení se nachází v menu řezačka v pravém menu pod názvem Curve resolution. Nastavíte rozlišení křivky na přibližně 50%. Tím se sníží množství dat odeslané plotru. Výsledek řez neovlivní, protože odstraní zbytečné uzly v souboru.

Komunikační ztráta

V závislosti na tom, zda máte stolní nebo přenosný počítač, je třeba si uvědomit několik věcí.

Stolní počítač - Ujistěte se, že je plotr připojen k zadní části frézy, protože tyto USB zásuvky mají vyšší intenzitu, což činí spojení s plotem stabilnější.

Laptop - Ujistěte se, že plotr není připojen k zásuvce USB 3.0. Většina plotrů nemá podporu a ovlivňuje spojení mezi plotem a počítačem.

USB čip nebo ovladač USB.

Ujistěte se, že máte nainstalovaný nejnovější ovladač USB pro váš řezací plotr a že je kompatibilní s operačním systémem. Normálně získáte správný ovladač společně s řezacím plotrem na CD nebo prodejce vám nabídne stažení.

Pokud žádný z těchto kroků nevyřešil problémy s komunikací, které se vyskytují, doporučujeme použít stabilnější spojení mezi plotem a počítačem. Doporučujeme použít sériový kabel s adaptérem sérial k USB s čipem FTDI, protože je to nejspolehlivější USB čip.  

Doporučujeme vám, abyste nekupovali adaptér USB, který používá ovladač Prolific, protože není tak spolehlivý a používá jiné kódování.

Líbil se vám tento článek? Doporučte ho svým přátelům.

Komentáře

97 % zákazníků doporučuje náš obchod

Vždy dodane, bezpečné zabalené. Som veľmi spokojná.

Ověřený zákazník, před 3 dny

Výhody e-shopu:

 • Ochota, vstřícnost
 • Bleskové dodání
Ověřený zákazník, před 3 dny

Tem Reklamních technologii oceňujem ako ústretových ľudí, ktorí vedia poradiť a technológie, ktoré predávajú sú vo veľmi vysokom štandarde. Odporúčam.

Ověřený zákazník, před 4 dny

Výhody e-shopu:

 • Rychle, spolehlive, v poradku doruceno
 • Prehledny web
Ověřený zákazník, 14. 09. 2021

Proč nakupovat u nás

 • Nabízíme vám široký sortiment vyzkoušených produktů
 • Specializujeme se na reklamní agentury
 • Rozumíme problémům v tomto oboru
 • Všechny stroje máme opravdu skladem
 • Při potížích poskytujeme odbornou podporu
 • Postaráme se o servis i náhradní díly
 • Máme spoustu spotřebního materiálu za super ceny
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0