Jsme vaším startovním bodem v oblasti reklamy

Jsme vaším startovním bodem v oblasti reklamy
Macík Šimková Iveta - 27. 5. 2022 , sekce: O nás

Filozofie naší firmy stojí na třech pilířích – skladové dostupnosti, důvěře a sdílení našeho know-how. Přestože máme delší název, u nás hned víte, na čem jste. Nabízíme jeden z nejširších sortimentů pro výrobu reklamy v České republice. Záleží nám na vaší spokojenosti, a proto se na nás můžete obrátit i pokud jde o servis, náhradní díly či odbornou technickou podporu. Je nám ctí stát u zrodu vašeho podnikání.

„Celé to začalo, když jsem si koupil svůj první plotr,…“
Po středoškolských studiích a vojně, jsem začínal jako řadový dělník u pásu v olomoucké tiskárně. Tiskařinu jsem časem vyměnil za stavebniny a ty pak za své první podnikatelské počiny.

Toužil jsem nosit trika s jedinečnou grafikou, a protože tehdejší sortiment v obchodech nebyl nic pro mě, řekl jsem si, že si grafiku na trička budu vytvářet sám. Potisk byl však pro oslovené firmy oříšek a já nebyl s výsledkem nikdy zcela spokojený. Proto jsem se rozhodl a koupil si z těžce našetřených peněz svůj první malý plotr a lis. Odtud už byl jen krůček k tomu, že jsem v květnu 2007 založil e-shop zaměřený na výrobu originálních triček – Sesijama.cz.

„Přijel jsem k mámě, že potřebuju půjčit čtvrt milionu,…“
Konkurence v potisku triček však už tehdy byla velká, a mně se v hlavě zrodil nápad, proč neprodávat přímo stroje. Začal jsme dovážet první plotry a cítil, že firmu chci rozjet naplno. Proto jsem se vydal do rodného Šumvaldu za mamkou s prosbou, že bych potřeboval půjčit čtvrt milionu. Ty jsem obratem investoval a za čtvrt roku přišlo plno palet strojů a nažehlovacích fólií. Pamatuju si, jak jsem tehdy plně naložený kamion naváděl po okreskách až k nám na statek a stroje pak vyskládal do kuchyně po babičce.

Ze Šumvaldu na skok do Olomouce
Nutně jsem potřeboval prostory, kde bych stroje svým zákazníkům předváděl. Proto jsem si v Olomouci naproti Floře pronajal sklep velikosti 2x3 metry. S dnešním odstupem mi to přijde docela úsměvné, když jsme se s klienty tísnili na tak malém prostoru. V současnosti už problém s místem řešit nemusím, protože firma přesídlila do velkého areálu v malebném Plumlově.


Radek Zatloukal,
majitel společnosti ReklamniTechnologie.cz


HISTORIE FIRMY

 • 2007 – Na úplném počátku se jmenujeme Sesijama.cz - prodáváme originální trička s potiskem, stroje a nažehlovací fólie.

 • 2014 – Stává se z nás ReklamniTechnologie.cz - společnost s ručením omezeným. Přesidlujeme z Olomouce do Plumlova. Rozrůstáme se o dva zaměstnance – technika a administrátora a řešíme novou podobu e-shopu.

 • 2015 – Jednáme s renomovanými výrobci a rozšiřujeme své portfolio o inkoustové tiskárny a produkty na sublimaci.

 • 2018 – Rosteme. Potřebujeme expandovat do větších prostor. Proto přesidlujeme do většího areálu v ulici Lesnická. Nově vzniká IT oddělení a nabíráme další zaměstnance. Uzpůsobujeme nové prostory pro expediční oddělení, bouráme příčky a stavíme novou rampu pro expedici.

 • 2020 – Covid úřaduje a hýbe celosvětovou ekonomikou. Ani nám se nevyhýbá rapidní propad v tržbách. Jdeme dolů o více jak 50 procent. Zaměstnance si však držíme zuby nehty a nepropouštíme.

 • 2021 – Lámeme rekordy v obratu a objednávkách – zatím náš nejúspěšnější rok. Potřebujeme ruce navíc, a tak přijímáme další zaměstnance pro expedici a novou divizi výroby. 
 • 2022 – Naše srdce bijí pro firmu a naše zákazníky. Aktuálně je nás jedenáct a máme plno vizí. V létě chceme převést současný e-shop na modernější verzi, která bude uživatelsky více „easy“. A ani výroba nezůstává pozadu. Oblíbené produkty s potiskem si můžete nově objednávat na našem dceřinném e-shopu Amaly.cz. 

Jsme tu pro vás firmy i koncové zákazníky. Přesvědčte se sami

 • Naše know-how zdarma pro vás
  Své know-how si nenecháváme pro sebe, protože z vlastní zkušenosti víme, jak jsou začátky těžké. V rozsáhlé sekci Technická podpora najdete řadu odborných článků, manuálů, rad a tipů, jak na stroje a technologie. 


 • Vše na jednom místě
  Ať už hledáte ideální tiskárnu, plotr nebo termolis pro vaši firmu a podnikání, vše na jednom místě najdete hravě a snadno právě u nás. Sestavili jsme pro vás startovací sady, které usnadní práci v orientaci, co vše dokoupit k danému stroji, nebo vybírejte z jednotlivých sekcí na našem e-shopu.

 • Sháním výrobu za dobrou cenu
  Nestíháte s vlastní výrobou a potřebujete rychle vyrobit pro své klienty reklamní předměty? Nebojte se na nás obrátit. Vybírat z mnoha reklamních produktů s potiskem můžete na našem dceřinném e-shopu 

 • Jak si stojíme v recenzích klientů?
  Důvěřuj, ale prověřuj. Chápeme, že si nás rádi prověříte. Usnadníme vám hledání. Recenze na naši firmu najdete ZDE 

 • Máte další otázky?
  Dočetli jste až sem a máte další otázky? Žádný problém. Jsme tu pro vás. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem 

Líbil se vám tento článek? Doporučte ho svým přátelům.

Komentáře

97 % zákazníků doporučuje náš obchod

Výhody e-shopu:

 • Skvělá komunikace a rychlost
Ověřený zákazník, 29. 09. 2021

S Reklamními technologiemi jsme nikdy neměli problém. Vždy byli maximálně vstřícní, ochotní, rychlí. Občas jsme pobavení v jakých krabičkách nám zboží dorazí :) Například naposled jsem se kolegy musela zeptat, proč si objednal boty, dokud jsme krabici neotevřeli a nedošlo nám, že je to naše objednávka z Reklamních technologií :D Samozřejmě je nám jedno, zda zboží dorazí v krabici od bot, nebo v něčem jiném, hlavní je, že dorazí :) Občas když není něco zrovna na skladě a dorazí to po částech, tak si říkáme, že bychom měli napsat, aby to když tak poslali třeba až si budeme zase něco objednávat, aby se kupříkladu nepřevážel zbytečně jeden kus oblečení. Každopádně tento obchod můžeme jen doporučit :)

Ověřený zákazník, 26. 09. 2021

Vždy dodane, bezpečné zabalené. Som veľmi spokojná.

Ověřený zákazník, 22. 09. 2021

Výhody e-shopu:

 • Ochota, vstřícnost
 • Bleskové dodání
Ověřený zákazník, 22. 09. 2021

Proč nakupovat u nás

 • Nabízíme vám široký sortiment vyzkoušených produktů
 • Specializujeme se na reklamní agentury
 • Rozumíme problémům v tomto oboru
 • Všechny stroje máme opravdu skladem
 • Při potížích poskytujeme odbornou podporu
 • Postaráme se o servis i náhradní díly
 • Máme spoustu spotřebního materiálu za super ceny

Další informace

Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0