Rozloučení se s Ricoh a PowerDriver

Rozloučení se s Ricoh a PowerDriver
Jan Krupa - 31. 1. 2018 , sekce: Technická podpora

V roce 2018 přichází do sublimačního světa spousta změn, a všechny nasvědčují lepším zítřkům pro vaše podnikání. První je, že společnost Ricoh již nebude vyrábět tiskárny SG3110DN či SG7100DN.

Ricoh ukončil 3110 a 7100

Prodej modelů SG400 a SG800 zcela předběhl prodej modelů 3110 a 7100, a to díky lepší výtěžnosti inkoustu, vyššímu rozlišení, dvojnásobné propustnosti a mnohem širší barevné škále, které tyto tiskárny dodávají, nemluvě o veškeré přidané hodnotě, kterou získáte u produktů CreativeStudio, Virtuoso Print Manager a podpory Sawgrass. V důsledku toho společnost Ricoh ukončila ve Spojených státech v roce 2016 prodej a výrobu modelů 3110 a 7100. Tyto tiskárny získaly za posledních sedm nebo osm let obrovskou popularitu díky sublimace prostřednictvím stolních počítačů, zejména kvůli kvalitě tisku a efektivnosti výroby. Když společnost Ricoh spojila se společností Sawgrass, aby vytvořila tiskárny Virtuoso SG400 a SG800 – nové generace těchto odzkoušených a nefalšovaných modelů – bylo jasné, že vznikl nový standard pro sublimační tisk.

Druhá změna spočívá v tom, že Sawgrass ruší PowerDriver a MacProfile. Od 1. ledna již tento software nebude možné stáhnout z webových stránek společnosti Sawgrass. Je to proto, že Virtuoso Print Manager (VPM) poskytuje to, co přináší PowerDriver i MacProfile zvlášť, avšak v jednom programu a s lepšími výsledky. Vzhledem k tomu, že brzy bude obtížné, ba až nemožné zakoupit Ricoh, budou rovněž zbytečné pro další produkci k novým tiskárnám.

Víme, že PowerDriver má spoustu věrných zákazníků, což skutečně dokazuje hodnotu tohoto programu. Avšak Virtuoso Print Manger posune vše, co je na PowerDriveru skvělé, na další úroveň. A my jsme přesvědčeni, že fanoušky se brzy stanou všichni.

Jak postupovat dále?

Pokud jste v současné době uživatelem Ricoh, budete si moci i nadále od svého preferovaného prodejce koupit inkousty SubliJet-R, k čemuž je Vám k dispozici podpora od společnosti Sawgrass. Pokud si zakoupíte nový Ricoh, obraťte se na podporu společnosti Sawgrass, která vám pomůže s nastavením.

Pokud máte v současné době tiskárnu Virtuoso a pro správu barev a tisku používáte PowerDriver, stáhněte a nainstalujte si Správce tisku Virtuoso (Virtuoso Print Manager (VPM)). Poté postupujte podle pokynů pro konfiguraci preferovaného grafického softwaru, který je k dispozici na stránce Getting Started (Začínáme), ze které si software stáhnete. Technická podpora společnosti Sawgrass Vám také může s instalací a používáním Správce tisku Virtuoso pomoci.

Konec výroby tiskáren Ricoh a PowerDriver se stal milníkem pro sublimační průmysl. Systémy dekorace výrobků Virtuoso HD (Virtuoso HD Product Decorating Systems) nám přináší budoucnost, a to se ziskem.

 

Líbil se vám tento článek? Doporučte ho svým přátelům.

Komentáře

98 % zákazníků doporučuje náš obchod

Naprostá spokojenost,mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník, před 4 dny

Skvělý obchod mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník, 08. 05. 2021

Dobrý obchod,za mně 1.

Ověřený zákazník, 03. 05. 2021

Kvalita, rychlost

Ověřený zákazník, 30. 04. 2021

Proč nakupovat u nás

  • Nabízíme vám široký sortiment vyzkoušených produktů
  • Specializujeme se na reklamní agentury
  • Rozumíme problémům v tomto oboru
  • Všechny stroje máme opravdu skladem
  • Při potížích poskytujeme odbornou podporu
  • Postaráme se o servis i náhradní díly
  • Máme spoustu spotřebního materiálu za super ceny
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0