Tiskárny Ghost

Bílý tisk - objevte nové možnosti

Co vše je možné vytisknout a potisknout s bílým tiskem? Jak to všechno vlastně funguje?

Potiskněte si hrnky sami z pohodlí domova

Vlastní potisk a personalizace hrnků je super cool a je skvělým dárkem k narozeninám nebo výročí. Není to nic složitého a zvládne to každý.

Vytvořte si vlastní tričko

Chcete si tričko potisknout sami a dosáhnout dokonalého výsledku? Díky modernímu vybavení pro domácí použití je to možné, levné a nenáročné.

FAQ - nejčastější dotazy ohledně softwaru Ghost RIP

Objevte revoluci v bílém tisku. Software Ghost RIP je dokonalým řešením pro profesionální výsledky tisku na tmavá a barevná média. Ať už vytváříte vlastní oblečení, personalizované dárky nebo jedinečné nápisy, RIP software je vaším partnerem v oblasti kreativity.

Vytiskněte si vlastní svatební oznámení

Svatba je výjimečná událost, na kterou se vše připravuje do nejmenších detailů. Šaty, místo konání, květiny a tak dále. Každá nevěsta a ženich mají svá vlastní přání a představy. Krásná svatební oznámení jsou samozřejmě nutností a neměla by chybět. Každý chce, aby jeho svatební oznámení bylo jedinečné, koneckonců berete se jen jednou, a tak chcete pozvat všechny své blízké výjimečným způsobem. A co může být lepšího než vytvořit si vlastní svatební oznámení a vytisknout si je doma?

FAQ - nejčastější dotazy ohledně Forever A+B

Kdo se nezeptá, nic se nedoví - je sice pravda, ale my vám ulehčíme práci. Abyste nemuseli složitě hledat odpovědi na dotazy ohledně používání Forever A+B, shrnuli jsme je pro vás do tohoto článku.

Potisk bavlny hravě a snadno

Bavlna - jedna z nejpoužívanějších komodit v textilním průmyslu. Určitě nám dáte za pravdu, že obléct triko právě z bavlny, a navíc s originálním potiskem, to prostě nic nepřekoná. Možnosti, jak tisknout na tento materiál, vám přehledně představíme v následujícím článku.

TONER GHOST WHITE – Ekonomicky výhodná volba pro bílý tisk

Ekonomicky výhodná volba pro bílý tisk se jmenuje Toner Ghost White. Flexibilní použití toneru a příslušenství pro přenos toneru umožňuje dostat potisk na různé druhy podkladů bez otravného vyřezávání plotrem a separování přebytečného materiálu.

Hodnocení obchodu
4.8 807 hodnocení
Doporučuje
vse tak jak ma byt
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
  • Jako vždy OK.
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
  • dobré
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
  • široký sortiment
  • dobře popsané produkty
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
  • rychlost dodání objednaného, kvalitní materiál, přehlednost nabízeného zboží
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
Rychlost, komunikace. Pro mě nejdůležitějsí, že pomůžou se začátky a poradí.
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
Celková spokojenost
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
  • rychlost dodání
  • kvalitní servis v řešení problémů
Ověřený zákazník heureka.cz
Doporučuje
Produkt, který jsme měli objednaný nebyl skladem. Byl nabídnut jiný za stejnou cenu. Delší doba dodání, ale počítali jsme s tím. Za mě spokojenost.
Ověřený zákazník heureka.cz