Laserový tisk

Laserový transferový tisk

Marek Znojil - 18. 2. 2022
Laserový transferový tisk se provádí ve dvou krocích.

Jak vytvořit masku grafiky pro potisk bavlny

Marek Znojil - 18. 2. 2022
Potisk bavlny tonery Ghost je skvělý, protože nemusíme řešit, jestli máte tričko bílé, růžové nebo černé. Nicméně je potřeba u tmavého podkladu tisknout grafiku ve dvou krocích.

Přímý tisk

Marek Znojil - 18. 2. 2022
Přímý tisk se vyznačuje tím, že speciální barvivo je nanášeno přímo na textil, například na tričko. To znamená, že na rozdíl od transferového tisku nepotřebujete žádnou fólii. Při tomto způsobu tisku můžete použít všechny barvy i barevné přechody. Kromě toho lze realizovat různé barevné a propracované motivy. Přímá tiskárna funguje stejně jako inkoustová tiskárna, s tím rozdílem, že se místo na papír tiskne na textil. K tomu se používají tiskové hlavy v kombinaci se speciálními inkousty.

Druhy tonerů Ghost a jejich použití

Marek Znojil - 18. 2. 2022
Firma Ghost vznikla jako německý startup, který zpřístupnil bílý tisk běžným uživatelům za rozumnou cenu. Bílý toner není jediný produkt, který Ghost nabízí, a využití je opravdu široké.

Co je Ghost?

Marek Znojil - 18. 2. 2022
Když se někoho zeptáte, co je Ghost, s největší pravděpodobností vám odpoví, že to je anglický výraz pro slovo duch. A bude mít pravdu. Ale Ghost je také německá společnost. Pojďte zjistit, čím se tato firma zabývá.

Fólie FOREVER MULTITRANS a její využití pro potisk keramických hrnků

Marek Znojil - 16. 2. 2022
Fólie multitrans značky Forever ocení všichni, kteří nechtějí investovat spoustu peněz i času na údržbu do sublimační tiskárny. Pomocí přenosové fólie dokážete dosáhnout podobně skvělých výsledků jako při sublimaci na pevné tvrdé povrchy jako je keramika, kov, sklo nebo třeba dřevo.

Laserový transferový tisk

Marek Znojil - 10. 2. 2022
Laserový transferový tisk se provádí ve dvou krocích.

97 % zákazníků doporučuje náš obchod

Výhody e-shopu:

  • Skvělá komunikace a rychlost
Ověřený zákazník, 29. 09. 2021

S Reklamními technologiemi jsme nikdy neměli problém. Vždy byli maximálně vstřícní, ochotní, rychlí. Občas jsme pobavení v jakých krabičkách nám zboží dorazí :) Například naposled jsem se kolegy musela zeptat, proč si objednal boty, dokud jsme krabici neotevřeli a nedošlo nám, že je to naše objednávka z Reklamních technologií :D Samozřejmě je nám jedno, zda zboží dorazí v krabici od bot, nebo v něčem jiném, hlavní je, že dorazí :) Občas když není něco zrovna na skladě a dorazí to po částech, tak si říkáme, že bychom měli napsat, aby to když tak poslali třeba až si budeme zase něco objednávat, aby se kupříkladu nepřevážel zbytečně jeden kus oblečení. Každopádně tento obchod můžeme jen doporučit :)

Ověřený zákazník, 26. 09. 2021

Vždy dodane, bezpečné zabalené. Som veľmi spokojná.

Ověřený zákazník, 22. 09. 2021

Výhody e-shopu:

  • Ochota, vstřícnost
  • Bleskové dodání
Ověřený zákazník, 22. 09. 2021

Proč nakupovat u nás

  • Nabízíme vám široký sortiment vyzkoušených produktů
  • Specializujeme se na reklamní agentury
  • Rozumíme problémům v tomto oboru
  • Všechny stroje máme opravdu skladem
  • Při potížích poskytujeme odbornou podporu
  • Postaráme se o servis i náhradní díly
  • Máme spoustu spotřebního materiálu za super ceny

Další informace

Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0