CO2 Laserové gravírky

Pět tipů jak připravit prostor pro gravírovací stroj

Marek Znojil - 2. 12. 2019
V následujícím článku se dozvíte vše zásadní, co byste měli udělat pro zajištění bezpečnosti a správného chodu svého gravírovacího stroje.

Nebezpečné materiály při práci v CO2 laseru

Jan Krupa - 24. 7. 2017
Existuje široká škála materiálů, které v CO2 laserové gravírce nelze zpracovávat (například kovy). Některé z materiálů jsou pro člověka nebo zařízení samotné velmi nebezpečné (například PVC a vinyl). Je proto nezbytně nutné, abyste si před pokusem řezat materiály, o kterých si nejste jisti, pročetli informační tabulku. Například polykarbonát / Lexan vytváří plameny a smrtící plynný chlor, který rychle způsobí korozi a je velmi nebezpečný pro zdraví lidí v okolí. Naopak Akryl je jedním z nejlepších materiálů použitelných do CO2 laserové gravírky.

Bezpečné materiály při práci v CO2 laseru

Jan Krupa - 24. 7. 2017
Seznam bezpečných materiálů, které lze použít v CO2 laserové gravírce. S tímto jednoduchým seznamem se vám bude snadněji volit materiál pro vaše výrobky.

Skutečný výkon CO 2 laserové trubice

Jan Krupa - 24. 7. 2017
Laserové trubice mají označení výkonu dle maximální hranice, které jsou schopny dosáhnout. Například: CO2 laserová trubice - 40 Wattů je schopna dosáhnout špičkového výkonu 40 Wattů. CO2 laserová trubice - 120 Wattů je schopna dosáhnout špičkového výkonu 120 Wattů, a tak podobně.

Gravírování do plastu

Jan Krupa - 5. 4. 2017
Laser-cut plasty mají mnohostranné použití. Umělci a odborníci využívají naše laserové systémy pro řezání a gravírování široké škály plastů. Akryl je jedním z nejčastěji používaných materiálů v laserovém řezání a gravírování, vytváření prototypů, šperků a výrobu štítků ke značení.

Gravírování do kamene

Jan Krupa - 5. 4. 2017
Pyramidy, Stonehenge, Karlův most - to vše je vytvořeno z kamene. Žádný z nich nebyl popsán laserem. Ale to neznamená, že by nemohl být! Naše lasery jsou také ideální pro rytí památečních desek, náhrobních kamenů, či ozdobné břidlice. Vytváří úžasné výsledky na mnoha přírodních kamenech, včetně mramoru, žuly, achátu a dalších kamenů.

Gravírování do dřeva

Jan Krupa - 5. 4. 2017
Přesnost a detaily jsou důležité pro všechny materiály, včetně dřeva. Pokud jde o řezání a gravírování, naše lasery jsou určeny pro průmyslové i umělecké použití. Ať už jste výrobcem miniaturních příslušenství z baltské břízy, nebo řemeslník pracující s různými druhy dřeva, můžete se spolehnout na laserové systémy, které do dřeva snadno a rychle gravírují loga, texty nebo vyříznou požadované tvary.

Gravírování do skla

Jan Krupa - 5. 4. 2017
Hledáte skvělé dárky v podobě blízké pískovanému sklu? Naše lasery mohou být ideální pro gravírování loga, textu, dokonce i obrázku na sklo a křišťál. Když paprsek ovlivňuje povrch skla, teplo vytváří mikro-exploze, což vede k nádhernému ledovému efektu, který je velice podobný právě pískovanému sklu. S našimi gravírkami vytvoříte nezapomenutelné ornamenty na sklo, skleněné talíře, trofeje a podobné ploché skleněné předměty.

Gravírování do gumy

Jan Krupa - 5. 4. 2017
Výroba razítkového štočku je velmi užitečná pro podniky a domácí řemesla. Na CO2 laserové gravírce je opravdu snadné vyrobit štočky pro razítka. Naše lasery mohou gravírovat gumu, vyrobit známky s logem, textem a dokonce zvládnou i obrazy. Tento proces je velmi jednoduchý, zábavný a hlavně snadný.

Gravírování do tkaniny

Jan Krupa - 5. 4. 2017
Jedním z nejobtížnějších úkolů v oděvnictví je vyřezávání vzorů. CO2 laserová gravírka může ušetřit doslova měsíce času. Naše lasery mohou gravírovat či řezat tkaniny a organické látky k vytvoření jedinečného vzoru, loga, textu a obrazce na bavlnu, syntetické tkaniny, textilie z přírodních vláken, vlny a kůže.

100 % zákazníků doporučuje náš obchod

Výhody e-shopu:

  • Skvělá komunikace a rychlé dodání.
Ověřený zákazník, před 5 dny

Opakovaně výborná zkušenost s obchodem.

Ověřený zákazník, 02. 12. 2023

Z tohoto obchodu objednáváme jako škola pravidelně - materiál na placky (piny). Vždy velká spokojenost, zboží dorazí často už do druhého dne. Tentokrát mi dokonce na poslední chvíli byli ochotni ještě pozměnit objednávku, komunikace také výborná i přes dovolené a nemoci. Doporučuji.

Ověřený zákazník, 01. 12. 2023

Za mě naprostá spokojenost,zboží vždy druhý den doma.

Ověřený zákazník, 01. 12. 2023

Proč nakupovat u nás

  • Nabízíme vám široký sortiment vyzkoušených produktů
  • Specializujeme se na reklamní agentury
  • Rozumíme problémům v tomto oboru
  • Všechny stroje máme opravdu skladem
  • Při potížích poskytujeme odbornou podporu
  • Postaráme se o servis i náhradní díly
  • Máme spoustu spotřebního materiálu za super ceny

Další informace

Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0